Kapadokya'da ATV Turu

Kapadokya’da ATV turu unutulmaz bir tatil deneyimini yaşamanızı mümkün kılar! Bölgede vazgeçilmez etkinlikler arasında yer alan ATV turları, oldukça kapsamlı bir şekilde sunulmaktadır. Böylece Kapadokya’yı heyecan verici bir etkinlikle keşfedebilirsiniz. Hotelskapadokya rehberinde Kapadokya’da ATV turları hakkında işinize yarayacak bilgilere yer verdik. İşte detaylar!


ATV rotaları gündeme geldiği zaman karşımıza çok sayıda farklı rota çıkmaktadır. Esasında ATV turlarına katılmadan önce turun rotasına dair bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Böylece beklentinizi tam olarak karşılayacak bir tur organizasyonuna dahil olabilirsiniz. Kapadokya’daki ATV turları 1 saatlik turlardan oluşabildiği gibi daha uzun süreli turların varlığında da söz etmek mümkündür.

Kapadokya ATV tur fiyatları da tur organizasyonunun süresine ve etkinliğin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda ATV turlarının hemen her bütçeye uygun bir şekilde sunulduğunu da ifade edebiliriz. Bundan dolayı Kapadokya’daki ATV turlarına dahil olmadan önce tur fiyatları konusunda detaylı bir araştırma yapmanızı öneriyoruz. Günümüz koşullarında Kapadokya’daki ATV turu etkinlikleri söz konusu olduğunda aşağıdaki seçenekler ön plana çıkmaktadır:

  • Gün boyu ATV turu Etkinlikleri
  • Balon turuyla birlikte ATV turu aktivitesi
  • Gün batımı ve gün batımıyla birlikte ATV turları
  • Gruplara özel düzenlenen ve rehberli olan ATV turları

Kapadokya’da Gün Boyu ATV Turu Etkinlikleri

Eğer gün boyu ATV turlarına dahil olmayı istiyorsanız, gün doğumundan gün batımına kadar geçen süre içerisinde yaşayacağınız bir deneyime hazır olmalısınız. Burada gün boyu ATV turu etkinliğini kimi zaman balon turlarıyla da birleştirebilirsiniz. Kapadokya’da ATV turu etkinlikleri arasında en geniş kapsamlı tur organizasyonu olarak karşımıza gün boyu ATV turları çıkmaktadır. Gün boyu ATV turlarıyla; Göreme Kızılvadi, Aşk Vadisiyle Gül Vadisini keşfedebilirsiniz. Gün batımını bir vadiden seyrettikten sonra gün batımını da bir başka vadiden izleyebilirsiniz.

Balon Turuyla Birlikte ATV Turu Aktivitesi

Balon turları Kapadokya’ya özdeşlemiş bir etkinliktir. Balon turları sayesinde Kapadokya’yı gökyüzünden keşfedebilirsiniz. ATV turları da son zamanlarda ün kazanan bir etkinlik olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapadokya ATV turları sayesinde bölgeyi yeryüzünden keşfedebilirsiniz. Dilerseniz hem balon turu hem de ATV turunun birlikte yapıldığı organizasyonlara dahil olabilirsiniz. Böylece Kapadokya’yı hem yerden hem de gökyüzünden keşfetmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Hotels Kapadokya hem ATV turları hem de balon turları konusunda geniş kapsamlı etkinlikleri sizlerle buluşturacaktır.

Gün Batımı ve Gün Batımıyla Birlikte ATV Turları

Kapadokya’da en güzel gün batımı ve gün doğumu manzarasını seyretmek mi istiyorsunuz? O zaman Üç Güzeller, Kızılçukur Vadisi, Aşıklar Tepesi ve Uçhisar Kalesi’ni mutlaka görmelisiniz. İsterseniz Kapadokya’da ATV turu aktivitelerine dahil olarak muazzam bir gün batımı ve gün doğumu manzarasının keyfini yaşayabilirsiniz. ATV turları sayesinde gün içerisinde farklı etkinlilere dahil olabilir sabahın ilk ışıklarında ve akşam gün batımında eşsiz bir manzarayı seyredebilirsiniz.


Gruplara Özel Düzenlenen ve Rehberli Olan ATV Turları

Kapadokya’da ATV turları geniş kapsamlı bir şekilde düzenlenmektedir. Bundan dolayı ATV turlarının kapsamı katılımcıların taleplerine göre şekillenmektedir. Burada gruplara özel olarak düzenlenen ATV turları katılımcıların, taleplerine göre şekillenen tur organizasyonları olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik bu türden ATV turlarında özel rehberinizde olacaktır. Böylece çok daha detaylı bir şekilde Kapadokya’yı keşfedebilirsiniz. Kapadokya otelleri de gruplara özel ATV turları konusunda seçenekler sunmaktadır.

Kapadokya’daki ATV Turlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kapadokya ATV turu organizasyonları konusunda iddialı bir konumda yer almaktadır. Kapadokya’da ATV turlarına dahil olacaksanız aşağıdaki kurallara dikkat etmelisiniz;

  • Mutlaka kask takmalısınız
  • 12 yaşındaki çocuklar ATV turunda arka koltuğa oturmalıdır
  • Tur aktivitesi sırasındaki hava koşullarına uygun bir şekilde giyinmelisiniz
  • Kimi zaman tur programının rotasına göre dizlik ya da dirseklik gibi koruyucu ekipman kullanmalısınız

Tags